C.S.CARGO koupila firmu PUMR & RYBA, akvizice rozšíří vozový park a přepravní služby společnosti

Praha, 30. ledna 2024 – Dopravní a logistická společnost C.S.CARGO pokračuje v posilování své pozice na českém trhu. Společnost nově koupila stoprocentní podíl ve firmě PUMR & RYBA, TRANSPORT-SPEDITION, spol. s r.o., která se zabývá mezinárodní silniční dopravou a spedicí zaměřenou zejména na přepravu sypkých materiálů. Akvizice byla dokončena na konci roku 2023.

 Společnost PUMR & RYBA se specializuje na poskytování služeb v oblasti silniční dopravy a disponuje speciální návěsovou technikou. Jedná se o flotilu silo návěsů přepravujících nejrůznější druhy sypkých materiálů, jako jsou například gumárenské saze, granuláty či rašelina, a také potravinářských výrobků a surovin, například mouka a cukr. Zkušenosti společnosti zejména v oblasti mezinárodní přepravy sypkých materiálů nyní posílí nabídku služeb C.S.CARGO, která firmu plně akvírovala do své struktury.

 Akvizice je v souladu s dlouhodobou strategií C.S.CARGO. Jedním z jejích cílů je začlenit do vozového parku firmy se specializovanou technikou, díky čemuž může rozšiřovat svá logistická řešení a nabízet klientům ještě komplexnější služby. Jedná se o další krok na cestě k upevnění pozice C.S.CARGO jako jednoho z vedoucích poskytovatelů silniční, letecké a námořní dopravy ve střední Evropě.

„Věříme, že tato akvizice přinese pestrost do našich přepravních služeb a společně s našim novým partnerem zajistíme klientům flexibilitu a komplexnost. V následujících měsících budeme aktivně integrovat společnost PUMR & RYBA do našich procesů a naší firemní kultury, abychom co nejdříve dosáhli optimálního propojení obou společností,“ okomentoval Aleš Willert, generální ředitel skupiny CS CARGO.


17. 05. 2024 Slávnostné otvorenie nabíjacej stanice pre elektrické nákladné vozidlá...

Významným míľnikom rozvoja elektromobility na Slovensku je otvorenie aktuálne najvýkonnejšej nabíjacej stanice na Slovensku, jej maximálny výkon je až 400 kW. Spoločnosť C.S.CARGO Slovakia sa ako hlavný poskytovateľ logistických služieb zúčastnila na jej slávnostnom otvorení, ktoré sa uskutočnilo 13. 5. 2024 v areáli EMPARK v Trnave....

Zjistit více
13. 05. 2024 Přeprava lodí z Benátek do Prahy...

Realizovali jsme přepravu nádherných historických lodí z italských Benátek s vykládkou v centru Prahy. Lodě můžete vidět na Vltavě u příležitosti konání Svatojánských slavností Navalis 2024 ...

Zjistit více