Segmenty

Naši zákazníci přicházejí ze všech oborů podnikání a s nejrůznějšími požadavky. My pro ně přepravujeme zboží v jakémkoliv režimu v požadované kvalitě a včas. Velká část z nich využívá i námi provozované sklady s možností doplňkových služeb. S moderním vozovým parkem, strategicky umístěnými sklady a vlastními IT systémy jim tak zajišťujeme fungující dodavatelský řetězec. Zároveň dbáme na efektivitu, což v mnoha případech vede i ke snížení jejich nákladů. Nezapomínáme ani na ochranu životního prostředí.

Segmenty
Zkušenost a spolehlivost
Komplexní logistika
Důraz na ekologii

Komplexní logistické služby napříč segmenty

Stabilní česká společnost

Řešení na míru

Celní odbavení

Profesionální tým odborníků

Široká síť poboček

On-line monitoring

Primární i sekundární typy distribuce

Moderní vozový park s nabídkou upravených a speciálních vozidel

Automotive

Segmentu automotive se věnujeme již od založení naší společnosti a jsme schopni poskytnout prvotřídní znalosti v této oblasti. Klíčem k poskytování komplexní logistiky je pro nás náš vlastní propracovaný IT systém. Ten nám umožňuje efektivně řídit skladové zásoby i dopravu. Materiál a zboží dodáváme ve stanoveném pořadí a včas dle požadavků výroby. Zároveň umíme reagovat na nepředvídatelné okolnosti při přepravě.

FMCG

Potravinářský a nápojářský průmysl čelí mnoha výzvám v podobě vzrůstajícího nátlaku na flexibilitu dodávek, zvyšujících se cen vstupů a zároveň udržení příznivých cen výrobků. Čtvrtina našich klientů působí v sektoru potravinářství a nápojářství, takže jejich potřeby známe dokonale a umíme jim vyhovět.

Retail, maloobchod, e-commerce

Význam chytré logistiky pro výrobu a retail roste a cena výsledného řešení je zásadním parametrem při výběru obchodního partnera. Díky zavádění nejmodernějších technologií a dlouholetým zkušenostem zefektivníme a urychlíme zásobování vašich distribučních center a postaráme se o distribuci produktů k vašim zákazníkům.

High-Tech

High-tech segment vyžaduje špičkovou skladovou technologii, znalost produktů a precizní manipulaci s nimi. Našim zákazníkům nabízíme vozy pro různorodé přepravní požadavky. Zajistíme dodatkové služby i zpětnou logistiku.

Průmysl

Dnes vítězí především konkurenceschopnost a variabilita nabízených služeb. To má za následek zvýšené nároky na subdodavatele, a to i v dopravě a logistice. Díky dlouholetým kontraktům s obchodními partnery z průmyslu máme zkušenosti a tým odborníků, který splní rozmanité požadavky našich zákazníků.

Kontaktní formulář