Kariéra v C.S.CARGO a.s.

Proč pracovat v C.S.CARGO


Skupina C.S.CARGO staví svůj úspěch především na týmu kvalitních a profesionálních pracovníků. Jsme dynamickou společností, která inovuje své služby a hledá nové příležitosti na trhu. V tomto ohledu nabízíme příležitosti k osobnímu rozvoji a kariérnímu růstu. Díky svému dlouhodobému působení na trhu nabízíme zaměstnancům pevné zázemí a stabilitu. Široké portfolio služeb zajišťuje různorodost a rozmanitost práce. Jsme otevřeni nápadům, inovacím a můžete se u nás aktivně podílet na množství zajímavých projektů. I přes obrovský růst jsme si zachovali otevřenost a přátelské prostředí. Tyto hodnoty a jejich opravdové “žití” nám pomáhají udržovat naši zaměstnanci, kteří jsou srdcem všeho dění ve společnosti.

Pracujte s námi

Jsme tým pracovitých a přátelských lidí. Nabízíme zázemí stabilní a rostoucí společnosti, dynamickou práci a odpovídající ohodnocení. Staňte se jedním/jednou z nás a pomozte nám udržet vysokou kvalitu našich služeb, ať už na hlavní pracovní poměr nebo jen brigádně. Těšíme se na vás.

Naše mise a vize

Naše filozofie sociální odpovědnosti navazuje na celkovou strategii skupiny a je nedílnou součástí mise a vize společnosti.


NAŠE MISE
Jsme pro našeho zákazníka partnerem. Spolupráce a partnerství nám umožňují vznik unikátních řešení, posouvají hranice vzájemného vnímání a spojují nás.
NAŠE VIZE
Být leaderem na středoevropském trhu dopravy a logistiky poskytujícím služby zákazníkům na principu vysoké kvality, profesionality a řešení na míru. Být přirozenou volbou klienta hledajícího konkurenční výhodu prostřednictvím využití moderních technologií, zkušeností odborníků a orientace na zákazníka. Být společností spokojených a motivovaných zaměstnanců.

Podporujeme

Není nám lhostejné, co se děje okolo nás. Proto se snažíme hrát aktivní roli tam, kde je naše pomoc potřebná. Podporujeme neziskové organizace, jsme platným členem sociální komunity nejen v naší centrále v Jičíně, ale i v dalších lokalitách, kde působíme.

Zjistit více

Benefity

Důležitým prvkem naší práce je spokojenost našich zaměstnanců. V této souvislosti neustále pracujeme na rozšiřování nabídky zaměstnaneckých benefitů. Samozřejmostí u nás je příspěvek na stravování, sleva na PHM a zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky, příspěvky na tábory pro naše děti, odměny při pracovním výročí, dovolená nad rámec zákonné dovolené, jazykové vzdělávání a mnoho dalšího. Pořádáme rodinný den, společné grilovačky nebo teambuildingy. V rámci spolupráce s našimi partnery mohou zaměstnanci využívat zvýhodněných nabídek na nákupy produktů různých značek. V rámci podpory různých sportovních klubů naši zaměstnanci navštěvují hokejové, házenkářské a rugbyové zápasy. Těšit se u nás můžete z rozličných překvapení na MDŽ a MDM, nebo vánočních radostí. Kde to provozní podmínky dovolují, využíváme pružnou pracovní dobu či možnost kombinace práce z kanceláře s prací z domova.

Spolupracujeme se školami

Studenti a absolventi jsou pro nás důležitou skupinou zajišťující budoucí rozvoj společnosti. Pomáháme jim získávat praxi a rozvíjet jejich znalosti. Zároveň podporujeme inovativní návrhy a řešení, které přinášejí do naší společnosti. V rámci spolupráce nabízíme možnost absolvování školních praxí ve všech našich provozech, realizujeme exkurze pro studenty, know-how našich kolegů sdílíme v rámci odborných přednášek a setkání. Naše partnerské školy podporujeme na společných akcích, kde představujeme technické obory a jejich perspektivu pro budoucí uplatnění, podílíme se na aktivitách těchto škol, programech a soutěžích, které připravují.


Našimi partnerskými školami jsou: SOU a SOŠ Hradec Králové, Vocelova, a SŠTŘ Nový Bydžov. Počet partnerských škol však nadále rozšiřujeme.

Kontaktní formulář