Služby letecké a námořní přepravy

Zajistíme přepravu zásilek po moři i vzduchem s přímou návazností na silniční / železniční dopravu. Kumulace objemů přeprav spolu s flexibilitou, zkušenými zaměstnanci a unikátním softwarem nám umožňují nabídnout výhodné ceny přepravy s garancí vysoké kvality.

Služby letecké a námořní přepravy
Spolehlivý tým odborníků
Ověřená a dlouholetá partnerství
Garance kapacit a termínů

Služby námořní, letecké a kombinované přepravy

Přeprava zásilek od 1 kg až po velké investiční celky

Doplňkové služby

Ověření rejdaři a letecké společnosti

Mezinárodní stěhovací služby

Chladírenská námořní přeprava

Celní odbavení zboží v exportu i importu

Přeprava nebezpečných zásilek dle DGR a regulí IMO

Odborné poradenství a zpracování administrativy

Komplexní pojištění

Charterové lety

Expresní letecká přeprava na zadanou adresu či vybrané letiště (door to door)

Námořní přeprava menších (LCL) a celokontejnerových (FCL) zásilek

Letecká přeprava

Letecká přeprava je spolehlivá a vhodná pro přepravu malých, lehkých a cenných zásilek. Nabízíme expresní přepravu na zadanou adresu (door to door), požadované letiště určení s možností charterových letů a on-board kurýrní služby. V porovnání s ostatními typy se jedná o dražší způsob přepravy, pro který vám naši zkušení zaměstnanci připraví optimální řešení při importu i exportu.

Námořní přeprava

Připravíme pro vás různé varianty přepravy s ohledem na trasu, čas, náklady, frekvenci i rejdařskou společnost. Je ekonomicky výhodná při přepravě hromadných substrátů, rozměrných a těžkých zásilek, avšak vyžaduje speciální přepravní prostředky, kontejnery a obalovou techniku.

Kombinovaná přeprava

Kombinace více druhů přeprav, kdy převládá doprava železniční, říční, námořní a letecká s maximální eliminací silniční dopravy. Tato forma více vyhovuje rostoucím požadavkům na ochranu životního prostředí. I zde se používají speciální dopravní prostředky a balení.

Kontaktovat

Pravidelná železniční a silniční doprava z Asie

Jedná se o každodenní kontejnerovou přepravu po železnici ve směru Asie - Evropa a Evropa - Asie s garancí kapacit. Průměrný tranzit time z Číny do EU činí 25 - 30 dní. U pravidelných každo týdenních přeprav garantujeme zvýhodněné ceny a při vyšším objemu realizovaných přeprav nabízíme zpětný bonus.

Kontaktovat

Celní služby

Pro své zákazníky nabízíme kompletní servis v oblasti celního odbavení. Poradenství v oblasti celní problematiky a DPH, zpracování INTRASTAT, vystavení celních prohlášení ve všech režimech (např. T1, VDD a další), zastupování při celním řízení, vystavení EUR 1 dokumentů a certifikátů o původu zboží a uskladnění v celních skladech. V případě námořní přepravy odbavujeme v přístavech Hamburk a Bremerhaven (vystavování ZAPP a BHT No., vlastní německé celní číslo).

Mám zájem

Doplňkové služby

Značení a balení zboží | Fumigace dřevěných obalů | Stanovení dodacích podmínek | Posuzování akreditivních podmínek s ohledem na konkrétní přepravu | Pojištění zboží nad rámec odpovědnosti dopravce | Celní odbavení zboží | Překládky, nakládky a vykládky kontejnerů

Typy přepravních kontejnerů

Realizujeme přepravy standardními i speciálními typy námořních kontejnerů. U konkrétních rejdařských společností se mohou jednotlivé rozměry kontejnerů mírně lišit. Pro jeho správný výběr nás neváhejte kontaktovat.

Zjistit více

Incoterms 2020

Zboží přepravujeme dle pravidel INCOTERMS 2020 (mezinárodní obchodní podmínky) v aktuálním vydání.

Zjistit více

Kontaktní formulář