Silniční přeprava

Specializujeme se na vnitrostátní i mezinárodní silniční přepravu nákladů. Disponujeme moderním vozovým parkem, který je pravidelně obnovován a jehož součástí jsou také vozidla na alternativní pohony i vozidla vybavená speciální technikou dle požadavků zákazníka. Naše poskytované služby jsou podpořeny vlastním IT systémem s důrazem na maximální využití automatizaci procesů (e-cmr, EDI nebo Track and Trace).

Silniční přeprava
Více než 6 850 000 tun nákladu ročně
Více než 120 500 000 km ročně
Více než 320 000 přeprav ročně

Silniční přeprava s C.S.CARGO

Sídla a pobočky ve třech zemích

Kombinace námořních, leteckých a železničních přeprav

Silniční kamionová přeprava v rámci EU a mimo ni

Celní služby ve stěžejních zemích

Vlastní vozový park včetně speciální techniky

Speciální přepravy nadrozměrných zásilek

Široká síť spolupracujících dopravců

Expresní, LTL, LCL a ADR přepravy

Vlastní IT systém a on-line monitoring zakázky

CrossDock systém

Vozový park

Naše flotila splňuje přísné evropské ekologické normy Euro 6. Provozujeme vozidla na CNG, LNG a ELEKTRICKÝ pohon, velkoobjemové a návěsové soupravy, speciální techniku pro převoz tankového piva nebo vysokozdvižných vozíků. Na Slovensku disponujeme fleetem určeným pro zabezpečení sekundární distribuce nápojů a zboží. V Polsku jsme držitelem FORS Silver certifikace. Při obnově vozového parku dbáme na komfort, bezpečnost, efektivitu a ekonomiku vozidel.

Segmenty

Zajišťujeme ucelený dodavatelský řetězec vyhovující individuálním potřebám a plánům výroby. Umíme reagovat na změny plánů ve výrobě, sezónnost, změny objemů a nepředvídatelné okolnosti během přepravy. Naše nabídka komplexních logistických služeb je určena pro všechny segmenty trhu od rychloobrátkového spotřebního zboží (FMCG), automotive, maloobchod, e-commerce, stavebnictví, High-tech až po farmaceutický průmysl.

Flexibilita

Široká síť poboček v klíčových zemích nám umožňuje poskytovat řešení na míru a odborné znalosti ve všech odvětvích a oblastech. Náš servis doplňují prověření a smluvně vázaní dopravci v C.S.CARGO Partner Program (CPP) Garantujeme vyzvednutí a dodání zásilky v požadovaném čase a očekávané kvalitě.

Důraz na životní prostředí

Dbáme na kvalitu a ochranu životního prostředí. Tomu odpovídá nejen naše certifikace Certifikát ISO 9001 a Certifikát ISO 14001 a stanovené cíle v těchto oblastech, ale také pravidelná investice do vozového parku a diskuze s klienty o nejvhodnějších typech přepravy pro daný sektor.

Spolehliví lidé a moderní technologie

Využíváním nejnovějších informačních technologií zdokonalujeme náš servis a zákazníkům nabízíme inovativní a efektivní návrhy. Zcela nemyslitelné by však byly naše služby bez týmu profesionálů s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Volná místa

Vytížíme vaši flotilu. Přidejte se k více než 3500 dopravců a využijte výhody C.S.CARGO Partnerského programu

Naše síť poboček zaručuje optimální využití vozů a efektivní plánování trasy, jak na vnitrostátních, tak i mezinárodních projektech

Kontaktní formulář