Skupina C.S.CARGO

Naše historie se začala psát v roce 1995, kdy byla v Jičíně založena lokální dopravní společnost C.S.CARGO a.s. soustředící se zejména na dopravní a logistické služby pro automobilový průmysl. Postupem času vznikla skupina C.S.CARGO, která aktivně působí prostřednictvím svých dceřiných společností v České republice, na Slovensku a v Polsku. Aktuálně patří mezi vedoucí středoevropské subjekty poskytující silniční, leteckou a námořní dopravu včetně komplexních logistických a celních služeb. Zákaznické portfolio skupiny tvoří přední společnosti řady průmyslových odvětví.

Skupina C.S.CARGO
V roce 2022 jsme dosáhli obratu přes 300 mil. EUR
V současnosti pro nás pracuje více než 1700 zaměstnanců
Denně zajistíme více než 3000 zakázek

Nabízíme komplexní logistická řešení

Působnost v České republice, Polsku a na Slovensku

Silniční kamionová přeprava po celém světě

Komplexní skladovací služby

Letecká, námořní a železniční přeprava na míru

Celní služby ve stěžejních zemích

Vlastní chráněné dílny

Speciální přepravy nadrozměrných zásilek a vlaková přeprava z Asie

C.S.CARGO Partner Program pro spolupracující dopravce

Kapacita a flexibilita

Díky dlouhodobým zkušenostem, dostatečně velké flotile, kdy si sami řídíme vytíženost vlastního vozového parku a spedice, a vynikající orientaci na trhu umíme flexibilně reagovat na nejrůznější požadavky našich klientů.

Synergie

S naším širokým logistickým záběrem a sídly ve třech zemích dokážeme klientům nabídnout nejrůznější řešení a propojení tak, aby dosáhli svých cílů efektivně a s rozumnými náklady.

Moderní přístup

Investujeme do digitalizace, což výrazně zrychluje a zjednodušuje řadu logistických procesů. Zároveň každoročně modernizujeme flotilu a dbáme i na rozšiřování počtu vozidel na alternativní pohony. Každé však kupujeme s rozmyslem a po domluvě s klienty dle jeho plánovaného využití.

Naši lidé

Příjemné jednání a bezproblémový průběh vašich zakázek: To vše je v rukou našich zaměstnanců, kterým se snažíme vycházet maximálně vstříc. Vytváříme jim pracovní prostředí s možností individuálního osobního rozvoje a kariérního růstu. Spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou pro nás totiž vším.

Zjistit více

Společenská odpovědnost

Není nám lhostejné, jak vypadá svět okolo nás. Již od počátku proto zahrnujeme veřejně prospěšné aktivity mezi základní cíle našeho působení. Aktuálně se podílíme na řadě kulturních, sportovních či sociálních projektů lokálního i celorepublikového významu.

Zjistit více

Kvalita našich služeb

Máme certifikaci dle norem ISO 9001 a ISO 14001, pro kvalitní a bezpečnou přepravu potravin disponujeme certifikátem IFS Logistics a splňujeme podmínky systému HACCP. Postupy a procesy si ale stanovujeme i nad rámec požadovaný uvedenými normami. Zároveň si uvědomujeme dopady našeho podnikání na různé oblasti života. V pravidelných intervalech proto vyhodnocujeme funkčnost systému a vylepšujeme jej.

ČESMAD Bohemia

Jsme aktivním členem sdružení ČESMAD Bohemia. Díky spolupráci s ostatními členy můžeme přispívat ke zlepšení podmínek pro české dopravce.

Naše vize - naše mise

Naše filozofie sociální odpovědnosti navazuje na celkovou strategii skupiny a je nedílnou součástí mise a vize společnosti.


NAŠE MISE
Jsme pro našeho zákazníka partnerem. Spolupráce a partnerství nám umožňují vznik unikátních řešení, posouvají hranice vzájemného vnímání a spojují nás.

NAŠE VIZE
Být leaderem na středoevropském trhu dopravy a logistiky poskytujícím služby zákazníkům na principu vysoké kvality, profesionality a řešení na míru. Být přirozenou volbou klienta hledajícího konkurenční výhodu prostřednictvím využití moderních technologií, zkušeností odborníků a orientace na zákazníka. Být společností spokojených a motivovaných zaměstnanců.

Přidejte se k více než 1700 zaměstnancům, kteří pomáhají naší společnosti na cestě k úspěchu!

Jsme jeden z největších zaměstnavatelů v oblasti dopravy a logistiky v České republice. Nabízíme pevné zázemí, jistotu a přátelský kolektiv našich zaměstnanců.

Kontaktní formulář