Truck Point

Truck Point je autorizovaný servis pro návěsy a přívěsy značek KRONE, Wecon, Schmitz, Cargobull a chladicích jednotek Carrier. Sídlí v Jičíně v areálu C.S.CARGO a nabízí pozáruční opravy nákladních vozidel Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, Man a Renault. Poskytuje pravidelné servisní prohlídky vozidel, havarijní servis, opravy a montáže doplňků. U vozidel Mercedes-Benz a Volvo provádíme také servisní prohlídky v záruční době. Při servisu a opravách poskytujeme originální náhradní díly nebo schválené náhrady. Dbáme na partnerský přístup a správné technologické postupy s minimálním dopadem na ekologii.

Truck Point
Kvalitní služby
Zkušený tým techniků
Transparentní kalkulace

V Truck Point poskytujeme následující služby

Servis a oprava nákladních vozidel

Záruční i pozáruční opravy

Opravy motorů a klimatizací

Geometrie vozidla

Zajištění STK a emisí

Klempířské, lakýrnické a svářečské práce

Servis a oprava náprav i nástaveb

Opravy plastů a čelních skel

Zajištění a ověření tachografů

Testy akumulátorů s protokolem

Servis a opravy brzd a klimatizací

Klimatizační a chladící systémy Carrier

Servis a služby

Servis a opravy náprav, nezávislého topení a chladících agregátů - servis a opravy nástaveb včetně oprav plachet - pomoc na cestě výjezdovým vozidlem - preventivní kontroly, pravidelná údržba - kompletní olejový a mazací servis, diagnostické testy - opravy motorů, elektroinstalací a řídicích systémů - opravy a plnění klimatizací (i pro osobní automobily) - seřízení brzdných tlaků a geometrie vozidla - zajištění repase brzdových komponentů - kontrola a seřízení účinnosti brzd, diagnostika brzd WABCO - zajištění ověření analogových a digitálních tachografů - zajištění STK a emisí - testy akumulátorů s protokolem - klempířské, lakýrnické, svářečské práce - opravy plastů a čelních skel - prodej a montáž doplňků, příslušenství, náhradních dílů a provozních kapalin - kontrola datových linek (eliminace závad centrálních modulů) - záruční a pozáruční opravy, servis a plnění chladících agregátů včetně drobných oprav chladících skříní systémů Carrier

Kontaktovat

Náhradní díly

Při opravách poskytujeme originální náhradní díly v souladu s nejnovějším technickým vývojem nebo jejich schválené náhrady. Náš sklad disponuje zásobou dílů pro vozidla značek Volvo, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, Man a Renault a návěsů KRONE, Wecon, Schmitz, Cargobull. Jejich dodávky jsme schopni zajistit v krátkém čase. Při objednání můžete předem kontaktovat středisko TruckPoint.

Kontaktovat

Ceník hodinových sazeb

Servis nákladních vozidel, návěsů, přívěsů a autobusů - 960 Kč bez DPH

Carrier velké agregáty - 990 Kč bez DPH

Carrier malé agregáty - 850 Kč bez DPH

Kontaktní formulář