Nápojová logistika
pro vedoucí
světové pivovary

C.S.CARGO je dlouhodobým logistickým partnerem vedoucích světových výrobců piva. Pivovarnickým společnostem nabízíme primární i sekundární nápojovou logistiku.

Klient

Benteler
Vozový park

Naše služby zajištujeme nákladními vozidly různých rozměrů a specifikací od dodávek pro zajištění sekundární distribuce, přes standardní 33paletové plachtové návěsy až po velkoobjemové soupravy s ložnou plochou 38 europalet a nosností 31 tun pro primární distribuci.

Monitoring vozidel

Všechna vozidla splňují přísné ekologické normy a jsou šetrná k životnímu prostředí. Vozidla jsou vybavena monitorovacím systémem s možností on-line přístupu, díky kterému lze optimálně plánovat nakládku a vykládku zboží a rychle reagovat na změny a komplikace.

Flexibilní kapacity

Díky velikosti a kvalitě vozového parku poskytujeme flexibilitu z hlediska kapacit při distribučních špičkách a řešení urgentních případů.

IT systémy

Náš vyspělý IT systém umožňuje dodávat nápoje v optimálně nastaveném režimu a efektivně řídit sklad a distribuci zboží včetně on-line řešení pro zprávu objednávek s možností samofakturace a automatických plateb.

Poptejte naše služby

Distribuce

Primární distribuce

Z mnoha pivovarů po České a Slovenské republice vozíme pivo v sudech, lahvích i plechovkách do desítek distribučních center a centrálních skladů obchodních řetězců.

  • Denně naložíme a přepravíme přes 120 přeprav
  • Měsíčně najedeme více než 850 000 km

Sekundární distribuce

Na Slovensku rozvážíme pivo na více než 8000 on-trade a off-trade prodejních míst pro koncové zákazníky (restaurace, hotely, kavárny, obchody apod.)

  • Denně realizujeme v průměru 90 přeprav
  • Měsíčně najedeme přes 200 000 km
120 přeprav denně
850 tisíckm měsíčně
1
Ozvěte se nám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

+420 493 506 111
cscargo@cscargo.cz
C.S.CARGO 2021 © created by GoodShape